1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Dokonuj właściwych wyborów z Rynkuj.pl

Dyskusja w 'Opinie o lokatach' rozpoczęta przez użytkownika Rynkuj, 15 Czerwiec 2014.

 1. Rynkuj

  Rynkuj New Member

  Dołączył:
  15 Czerwiec 2014
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Dokonuj właściwych wyborów z Rynkuj.pl

  Stare chińskie powiedzenie głosi: „Obyś żył w ciekawych czasach”. Podlegający dynamicznym zmianom świat wokół nas z pewnością jest interesujący, i to bardzo. Codziennie stajemy przed dziesiątkami różnych wyborów. Wraz z ciągłym rozwojem mnożą się otwierające się przed nami możliwości, lecz mamy coraz mniej czasu, aby dobrze się z nimi zapoznać i podjąć racjonalne decyzje. Dlatego szukamy dróg na skróty.

  Problem ten dotyka nas zwłaszcza, gdy występujemy w roli konsumentów. Atakowani ze wszystkich stron przekazami reklamowymi tracimy orientację, nie umiemy stwierdzić, jaki produkt rzeczywiście odpowiada naszym potrzebom. Dotyczy to zarówno produktów i usług, po które sięgamy codziennie, jak i tych, które wybieramy rzadziej, za to korzystamy z nich przez długi czas, np. rachunków bankowych czy lokat.

  Z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby znaleźć „drogę na skróty” i wybrać najlepszy produkt finansowy dla siebie powstał serwis Rynkuj.pl. To innowacyjne narzędzie, które ma za zadanie pomóc użytkownikom znaleźć najbardziej korzystne oferty kont i lokat, ujawniając przy tym ukryte koszty i przyczyniając się do eliminowania nadużyć.

  Rynkuj.pl to porównywarka produktów finansowych, umożliwiająca zastosowanie indywidualnych kryteriów wyszukiwania. W bazie znajdują się oferty wszystkich działających w Polsce banków, dzięki czemu użytkownicy mają wgląd do pełnego wachlarza produktów dostępnych na rynku. Prezentowane wyniki i rankingi sortowane są według niezależnych parametrów, takich jak stopa zwrotu lub koszt całkowity, a nie według umów negocjowanych z bankami. Użytkownicy mają zatem pewność, iż wyniki porównania są obiektywne i całkowicie odpowiadają podanym przez nich kryteriom.

  Pozwól, aby Rynkuj.pl stał się Twoim osobistym doradcą finansowym. Wejdź na stronę Rynkuj.pl i znajdź rachunek bankowy szyty na miarę Twoich potrzeb!

  Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość

  polskie.jpg
   

Poleć tę stronę