1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

e-Finanser - serwis umożliwiający zarządzanie siecią sprzedaży produktów finansowych

Dyskusja w 'Forum dla bankowców' rozpoczęta przez użytkownika Konrad Śleszyński, 21 Styczeń 2015.

 1. Konrad Śleszyński

  Konrad Śleszyński New Member

  Dołączył:
  21 Styczeń 2015
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Jeżeli ktoś z Was zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży produktów finansowych, bankowych lub ubezpieczeniowych - polecam zajrzeć na stron e-Finanser.pl. Serwis ten umożliwia budowę własnej sieci sprzedaży, pozwala także na zarządzanie nowymi produktami i dostosowywanie oferty do potrzeb klientów. Korzystam z serwisu od trzech miesięcy i muszę przyznać, że jest dużym ułatwieniem. Polecam!
   
 2. Mati

  Mati Member

  Dołączył:
  5 Luty 2015
  Wiadomości:
  85
  Docenione treści:
  5
  Punkty:
  8
  Dla mnie ta platforma jakaś nieczytelna... Można prosić o bliższe napisanie o co tutaj chodzi?
   
 3. Konrad Śleszyński

  Konrad Śleszyński New Member

  Dołączył:
  21 Styczeń 2015
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Już piszę. Otóż rejestracja w serwisie umożliwia zbudowanie od podstaw własnej sieci sprzedaży poprzez określenie poziomów dystrybucji, dodawanie partnerów i określanie wysokości prowizji dla poszczególnych sprzedawców. Kontrolując funkcjonowanie struktury, można modyfikować jej parametry. Każdy z partnerów ma możliwość korzystania z wprowadzonego do systemu katalogu produktów i usług, co ułatwia podejmowanie odpowiednich działań. Niezwykle ważna w kontekście rozwoju sieci dystrybucji jest funkcja zarządzania nowymi produktami. Wprowadzając nową ofertę istnieje możliwość oszacowania czy dany produkt jest rentowny i w jaki sposób wpływa na ogólne zyski firmy. Oprócz tego serwis, analizując takie czynniki jak np. marża na sprzedaży produktów, tempo wzrostu sprzedaży produktu czy czas poświęcany na sprzedaż produktu, formułuje rekomendacje dotyczące utrzymania lub wycofania danej pozycji z oferty. Bazując na danych historycznych, formułowane są prognozy poziomu sprzedaży i szacowane wyniki finansowe poszczególnych przedstawicieli. Serwis umożliwia również organizację konkursów sprzedażowych, ale z tej funkcji jeszcze nie korzystałem.
   
Podobne tematy: e-Finanser serwis
Forum Tytuł Data
Forum dla bankowców e-finanser - warto wypróbować 25 Sierpień 2014

Poleć tę stronę