1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Kredyt ze wsparciem Unijnym w Idea Bank

Dyskusja w 'Opinie o kredytach' rozpoczęta przez użytkownika Bertus, 25 Marzec 2014.

 1. Bertus

  Bertus New Member

  Dołączył:
  25 Marzec 2014
  Wiadomości:
  16
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Czytałem ostatnio, że wiele banków będzie korzystało z tych nowych programów unijnych na lata 2017 - 20120 i że mają one uwzględniać między innymi wsparcie w kredytach dla firm. W Idea bank reklamują taki kredyt ze wsparciem unijnym, gdzieś widziałem ogłoszenia. Czy możecie mi co nie co opowiedzieć na ten temat?
   
 2. Winda

  Winda New Member

  Dołączył:
  26 Marzec 2014
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  0
  Plusy tego kredytu (a raczej kredytów) są takie, że w gotówkowym można wziąć do 350 000 zł, natomiast Kredyt OBROTOWY można wziąć do 250 000 zł i do tego kredyt INWESTYCYJNY w maksymalnej kwocie aż do 500 000 zł na 59 miesięcy.
  Wszystko to w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

  Tak - dobrze widzicie. Ten kredyt był słabo reklamowany w całej Polsce, ponieważ dotyczy tylko województwa Dolnośląskiego. A zatem jeśli jesteś z tamtego terenu, to można jeszcze próbować takie kredyty zaciągać, natomiast każdy, kto mieszka gdzie indziej, niestety obejdzie się tylko smakiem.

  Co więcej mogę powiedzieć. Oprocentowanie od 1,5 - 3,0 % w zależności od kredytu, przy kredycie na start, mamy 2%, przy obrotowym 3%, a przy inwestycyjnym 1,5% a zatem oprocentowanie naprawdę niskie.

  Moim zdaniem minusem też jest to, że kredyt zaciągany jest na zaledwie 60 miesięcy. Nie jest to długi okres, bo mówimy o 5 latach, a zatem trzeba mieć naprawdę dobry biznesplan, gdyż przy zaciągnięciu 500 000 zł, nasze miesięczne raty wyniosą około 12 000 zł (tak z ogólnych moich wstępnych wyliczeń wynika).
   
 3. kredibankPL

  kredibankPL Guest

  Kredyt gotówkowy dla każdego!
  - od 100 do 200 000 tyś
  - szybka decyzja
  - minimum formalności
  - stałe raty bez ukrytych opłat
  Wystarczy wysłać wniosek na stronie financeinvest.pl
  a nasz konsultant
  oddzwoni do Ciebie. To takie proste!
   
 4. Mati

  Mati Member

  Dołączył:
  5 Luty 2015
  Wiadomości:
  85
  Docenione treści:
  5
  Punkty:
  8
  Kredyt gotówkowy dla każdego! - g...o prawda! Kredyty udzielają wyłącznie banki i SKOK-i, firmy pożyczkowej mogą udzielić co najwyżej pożyczek. Przy 200 tys zł nie ma minimum formalności... Jesteś zadłużony, z komornikiem na koncie, nie masz nieruchomości i sądzisz, że ktokolwiek pożyczy tobie pieniądze z min. formalności?

  Wprowadzasz w błąd tym postem, podobnie jak nieprawdziwe informacje podajesz na stronie internetowej. Cytuję: "
  Nie jesteśmy bankiem ani żadną inną instytucją kredytową. Dlatego właśnie nie sprawdzamy Twojej historii kredytowej w BIK, nie zaglądamy do Twoich dokumentów dochodowych czy też nie dochodzimy, gdzie i u kogo jesteś zadłużony. Pożyczkę możemy dać każdemu. Studentom, emerytom, firmom (również tym nowym), osobom ze „złą” historią kredytową, mamy nawet specjalną pożyczkę dla osób, na które została nałożona windykacja komornicza."

  No nie jesteście ani bankiem, ani inną instytucją kredytową (czyli SKOKiem - bo więcej instytucji kredytowych być nie może) - w przeciwnym przypadku strona byłaby na dużo lepszym poziomie wizualnym i merytorycznym. Żaden wasz konsultant nie zadzwoni do klienta, bo na waszej stronie jest tylko oferta ze strony partnerskiej Bankiera. Żaden konsultant również nie zadzwoni, ponieważ należy zarejestrować się na konkretnej stronie formy pożyczkowej, wypełnić formularz pożyczkowy, a następnie (w większości przypadków) otrzymamy odpowiedź o przyznaniu lub nie przyznaniu pożyczki, na maila lub sms-a. Niektóre z firm, które promujesz, sprawdzają klientów w BIK, wymagają zaświadczeń o dochodach.
   
Podobne tematy: Kredyt wsparciem
Forum Tytuł Data
Ogłoszenia finansowo-kredytowe Czy tylko historia kredytowa ma wpływ na nieudzielenie kredytu? 14 Styczeń 2018
Kredyt przez internet Gdzie najtańszy kredyt samochodowy online? 30 Sierpień 2017
Ogłoszenia finansowo-kredytowe Kredyty dla każdego - potrzebujesz pieniędzy ? 26 Listopad 2015
Rachunki firmowe WROBIENI W KREDYT PRZEZ FIRMY CZARNECKIEGO? CIĄG DALSZY "DAWCÓW KAPITAŁU" 30 Lipiec 2015
Kredyt przez internet Gdzie dostanę szybko kredyt bez zaświadczeń o dochodach? 9 Kwiecień 2017
Pożyczka online Saldo - internetowa linia kredytowa 20 Maj 2015
Kredyt przez internet Szybki kredyt na start, bez zaświadczeń, niskie koszty 22 Kwiecień 2015

Poleć tę stronę