1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Na czym wam zależy wybierając konto?

Dyskusja w 'Rachunki osobiste' rozpoczęta przez użytkownika Maria, 21 Luty 2014.

 1. Maria

  Maria Guest

  Ciekawi mnie czym sie kierujecie wybierając konto osobiste w banku do swoich potrzeb? Patrzycie na opłaty, obsługę pracowników banku czy na inne kwestie? Dla mnie najważniejsze są opłaty, najlepiej jeśli ich w ogóle nie ma:)
   
 2. Ogniszek

  Ogniszek New Member

  Dołączył:
  26 Luty 2014
  Wiadomości:
  7
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  0
  Płeć:
  Mężczyzna
  Wiadomo, że najlepsze konto to bezpłatne konto, a najlepiej dla mnie jeśli jest połączone z rachunkiem oszczędnościowym i jest korzystne oprocentowanie - na to ja zwracam osobiście uwagę.
   
 3. Goniec

  Goniec New Member

  Dołączył:
  27 Luty 2014
  Wiadomości:
  34
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  0
  Płeć:
  Mężczyzna
  Ja głównie zwracam uwagę na bonusy jakie mogę zyskać dzieki posiadaniu takiego konta, np. ja mam konto osobiste w Getin bank obsługa online ponosze co prawda za nie płaty, ale później okazuje się że wyszedłem na plus dzięki np programowi cash back.
   
 4. Piotr

  Piotr New Member

  Dołączył:
  3 Luty 2015
  Wiadomości:
  34
  Docenione treści:
  2
  Punkty:
  3
  Zwracam na opłaty. Przede wszystkim za usługi, z których korzystam najczęściej.
   
 5. patyczek

  patyczek New Member

  Dołączył:
  3 Luty 2015
  Wiadomości:
  20
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Ja co prawda nie planuję zmieniać konta, bo odpowiada mi to, które mam, ale gdybym musiał rozglądać się za innymi ofertami to na pewno zwróciłbym uwagę na to ile mnie będzie kosztowało to konto. Mogę płacić niewysoką opłatę miesięczną za prowadzenie rachunku, ale uważam, że np. wydanie i obsługa karty debetowej powinny być darmowe. Nie chciałbym też płacić za korzystanie z bankomatów.
   
 6. irmina

  irmina New Member

  Dołączył:
  10 Luty 2015
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Kobieta
  ja wybierając konto zwracam uwagę głównie na to by ułatwiało mi jak najbardziej zarządzanie moimi finansami. sporą uwagę zwracam oczywiście na opłaty za otwarcie i prowadzenie konta, bo nie lubię na tym przepłacać. jeśli za coś muszę zapłacić (np. za kartę debetową) to chcę wiedzieć dokładnie ile i kiedy mogę być zwolniona z tych opłat. obowiązkowo szukam też konta z darmowymi przelewami.
   
 7. tymoteusz

  tymoteusz New Member

  Dołączył:
  27 Styczeń 2015
  Wiadomości:
  21
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  Zawód:
  piekarz
  Miejscowość:
  Warszawa
  ja głównie patrzę na to czy jest darmowe. A jeśli jest płatnezto czy mam dodatkowe benefity i jakie one są. Np. darmowe przelewy internetowe - chodzi o koszt sms z kodem. Np ja posiadając konto w banku zachodnim typ konta <30 mam darmowe przelewy, a moja mama ma już płatne konto i ma tylko 5 darmowych sms do przelewów, co oczywiście nie jest wystarczającą liczbą jak na obecne czasy gdzie prawie wszystko jest opłacane przez internet
   
 8. karolex

  karolex New Member

  Dołączył:
  13 Luty 2015
  Wiadomości:
  20
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Mężczyzna
  mnie zależy na tym by mieć konto w nowoczesnym banku, który dobrze traktuje klienta i podchodzi do niego z szacunkiem. nie lubię banków, z których do mnie wydzwaniają i męczą o jakieś kredyty. cenię sobie spokój i komfort. jestem w stanie za to zapłacić, dlatego nie szukam darmowych kont. bardziej chodzi mi o jakość, a jakość czasami kosztuje. ja to rozumiem i akceptuję.
   
 9. garfield

  garfield Guest

  Jeśli mój ROR ma jakieś sensowne oprocentowanie, które sprawia, że rzeczywiście coś zyskuję, to jestem w stanie płacić za użytkowanie takiego konta. Także ja zwracam uwagę na oprocentowanie swojego konta oszczędnościowego. Ważna jest dla mnie także usługa bankowości internetowej na najwyższym poziomie, do które mogę mieć dostęp 24 godziny na dobę, w każdym miejscu, w którym jestem.
   
Podobne tematy: czym zależy
Forum Tytuł Data
Szybka pożyczka Na czym polega szybka pożyczka? 26 Maj 2014
Kredyt przez internet Na czym polega kredyt restrukturyzacyjny wbk ? 27 Luty 2014
Kredyt przez internet Na czym polega kredyt redyskontowy ? 27 Luty 2014
Płatności internetowe Od czego zależy szybkość realizowania przelewów? 1 Lipiec 2014

: konto

Poleć tę stronę