1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

t-mobile usługi bankowe księgowanie pieniędzy z przelewów

Dyskusja w 'Przelewy' rozpoczęta przez użytkownika pitrek, 10 Marzec 2016.

 1. pitrek

  pitrek Guest

  Czy orientujecie się może kiedy następuje księgowanie przelewów w banku t-mobile? Ile czasu potrzeba, aby wysłane przeze mnie pieniądze z tego samego banku trafiły na konto odbiorcy? Czy wygląda to tak samo lub przynajmniej podobnie, jak w przypadku innych banków? Będę wdzięczny za wszystkie szczegółowe informacje.
   
  Last edited by a moderator: 16 Maj 2014
 2. admin

  admin Administrator Staff Member

  Dołączył:
  10 Październik 2013
  Wiadomości:
  5
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Każdego dnia księgowanie przelewów w tmobile odbywa się trzy razy dziennie. Sesje występują o godzinach: 11:00-12:00, 15:00-15:30 oraz 17:00-17:30. Oznacza to, że podczas pierwszej sesji bank posiada aż godzinę na zarejestrowanie na koncie odbiorcy określonej sumy pieniędzy, podczas gdy w przypadku drugich sesji odbywa się to wciągu 30 minut. Nigdy do końca nie można przewidzieć, kiedy dokładnie zostanie zaksięgowany dany przelew. Wszystko zależy przede wszystkim od liczby zleconych przelewów, które powinny pojawić się na koncie poszczególnych osób.
  Takie rozwiązanie na tle innych banków wypada całkiem atrakcyjnie, szczególnie jeżeli chodzi o czas ostatniego księgowania. Z reguły banki oferują ten proces o godzinie 18, podczas gdy w tmobile następuje to już nawet godzinę wcześniej.
  Czas zaksięgowania przelewu zależy przede wszystkim od tego, kiedy zrealizowano przelew zlecony. Możliwe, że pieniądze dojdą nawet tego samego dnia, jeżeli zostały wysłane odpowiednio wcześnie, na przykład przed pierwszą sesją realizacji przelewów zleconych, która ma miejsce do godziny 8:20. Zawsze najlepiej jest bardzo dokładnie przeanalizować wszystkie informacje na temat przelewów wychodzących, a w razie konieczności skorzystać z darmowych przelewów błyskawicznych.
   
  Last edited: 16 Maj 2014
 3. Mariola

  Mariola New Member

  Dołączył:
  20 Marzec 2014
  Wiadomości:
  51
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  0
  Płeć:
  Kobieta
  Przelewy księgowane sa bardzo szybko. Oczywiście zależy to od banku z jakiego przelew idzie, ale i tak jest to bardzo szybko. Najdłużej chyba czekałam na przelew jeden dzień, więc tragicznie nie jest.
   
Podobne tematy: t-mobile usługi
Forum Tytuł Data
Przelewy księgowanie przelewów w t-mobile - jaki czas księgowania? 7 Marzec 2014

: tmobile

Poleć tę stronę