1. To forum dyskusyjne korzysta z cookies. Korzystanie z forum oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej.

tmobile wypłaty i wpłaty gotówki w oddziale Alior Banku, możliwe?

Dyskusja w 'Rachunki osobiste' rozpoczęta przez użytkownika jorkin, 8 Kwiecień 2016.

 1. jorkin

  jorkin Guest

  Chcąc zmienić swoją bankowość szukam najlepszego rozwiązania, którym zdaje się być w tej chwili tmobile. Nie mam jednak pewności czy warto decydować się na ten bank, ze względu na brak placówek, co może powodować trudności z załatwieniem pewnych spraw między innymi wypłat gotówki. Stąd moje pytanie: tmobile czy wypłaty i wpłaty gotówki w oddziale Alior Banku, są możliwe?
   
 2. admin

  admin Administrator Staff Member

  Dołączył:
  10 Październik 2013
  Wiadomości:
  5
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Zadając sobie pytanie tmobile wypłaty w oddziale Alior Banku, możliwe? Musisz przede wszystkim zdać sobie z sprawę z tego, że tmobile to wyjątkowe rozwiązanie bankowości, które opiera się na internecie. Chodzi o minimalizowanie wszelkich kosztów prowadzenia działalności bankowej. Dlatego zakładając takie konto przede wszystkim stawiać na bankowość internetowa oraz bankomaty, które w tym przypadku są całkowicie darmowe. Jednocześnie jednak masz możliwość wypłacania gotówki bezpośrednio w oddziałach Alior Banku.

  Jest to jednak związane z koniecznością czekania w długich kolejkach a co najgorsze wiąże się z prowizją, którą należy zapłacić od takiej wypłaty.
  Dlatego ogólnie możliwość taka jest, ale głównym źródłem wypłaty mają być bankomaty natomiast wpłaty wpłatomaty Alior Banku.

   
 3. Karol

  Karol Guest

  Witam właśnie czekałem 3 tygodnie na otwarcie konta w t-mobile. Był kurier umowa wszystko szybko ładnie pięknie, cierpliwie czekam ponad 3 tygodnie więc dzwonie do nich, infolinia masakra ciężko się dodzwonić, odbierają z litości już chyba, przechodzę żmudną weryfikację pani dzwoni do działu technicznego kolejne 5 minut, a potem się dowiaduję że coś się nie zgadza w umowie i jak chcę to muszę jeszcze raz założyć konto! Żenada nawet mnie nie poinformowano a pani z infolinii mówi że takich czynności nie wykonują a tym zarazem widać jak dbają o klientów. Teraz cieszę się że nie muszę się użerać z bandą ćwoków. Stanowczo odradzam.
   
 4. Sangitek

  Sangitek New Member

  Dołączył:
  29 Kwiecień 2014
  Wiadomości:
  31
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  1
  Płeć:
  Kobieta
  Miejscowość:
  Bytom
  A czy nie możesz po prostu korzystać z bankomatów oraz wpłatomatów - tych w obrębie naszego kraju nie brakuje. Znajdziesz je nawet na wsi...
   
 5. Aleksja

  Aleksja New Member

  Dołączył:
  26 Maj 2014
  Wiadomości:
  30
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  0
  Płeć:
  Kobieta
  Możesz robić transakcje w oddziałach Alior Banku, ale faktycznie najbardziej opłaca sie korzystać z bankomatów i wpłatomatów, które w Tmobile są całkowicie darmowe.
   
 6. Juras

  Juras New Member

  Dołączył:
  27 Maj 2014
  Wiadomości:
  29
  Docenione treści:
  0
  Punkty:
  0
  Pierwsze 3 transakcje w miesiącu we wpłatomacie Euronetu także są bezpłatne. Na pewno opłaca się z tego skorzystać dużo bardziej niż z odwiedzin w placówce Aliora.
   
Podobne tematy: tmobile wypłaty
Forum Tytuł Data
Rachunki - forum ogólne 500zł za przejście do tmobile? 27 Maj 2014
Konta internetowe Płacenie telefonem w Tmobile/Alior Sync? 26 Maj 2014
Rachunki osobiste Zmiany alior - tmobile 24 Maj 2014
Przelewy przelewy własne w tmobile? 18 Kwiecień 2014
Przelewy tmobile kiedy przelew? w ciagu ilu dni przychodzi? 18 Kwiecień 2014
Opinie o kontach bankowych Wypłaty z obcych bankomatów za darmo 11 Luty 2015
Bankomaty i wpłatomaty cena wypłaty w bankomacie w BGż 4 Grudzień 2013

Poleć tę stronę